Лікуйте зуби швидко, безболісно і з комфортом

Лікуйте зуби швидко, безболісно і з комфортом

likujte-zubi-shvidko-bezbolisno-i-z-komfortomЯкщо ви не можете зважитися на похід до стоматолога для видалення зубів, то є сенс довіритися кваліфікованим лікарям стоматологічної клініки «Dr. Hlushko » doctor-hlushko.com , в якій всі процедури будуть проведені швидко і абсолютно безболісно для пацієнта. У клініці вам при необхідності буде зроблена кісткова пластика, корекція форми ясен і навіть проведений синус ліфтинг для більшої естетичності вашої посмішки. Кісткова пластика потрібно в тому випадку, якщо необхідно відновити об’єм втраченої кісткової тканини. Оперативне втручання та безболісне видалення проводиться з метою подальшої імплантації зуба. Щоб встановити імплант, необхідно забезпечити йому наявність нормальної для імплантації кістки ясна по висоті і ширині. При дефіциті кісткової тканини ясен, імплант НЕ буде надійно зафіксований.

В основному, процедура по нарощуванню кісткової тканини проводиться перед імплантацією, в рідкісних випадках хірургічне втручання призначають одночасно з імплантацією (відповідно з клінічною картиною).

Недолік кісткової тканини ясен виникає з наступних причин: наявність фізіологічних особливостей, травматизм, тривалий інтервал між видаленням зуба і імплантацією, тривале використання знімних протезів.

Для запобігання деформації і часткової втрати кістки, лікарі стоматологічного центру під час видалення зуба проводять цілий комплекс заходів з нарощування кісткової тканини в місці вилученого кореня. У клініці вам при необхідності буде зроблена кісткова пластика, корекція форми ясен і навіть проведений синус ліфтинг для більшої естетичності вашої посмішки. Кісткова пластика потрібно в тому випадку, якщо необхідно відновити об’єм втраченої кісткової тканини. Оперативне втручання проводиться з метою подальшої імплантації зуба. Щоб встановити імплант, необхідно забезпечити йому наявність нормальної для імплантації кістки ясна по висоті і ширині. Використовується сучасна і ефективна методика по відновленню ясна.